naprawa laptopów acer

Serwis Acer: Naprawy

Profesjonalna, pogwarancyjna naprawa tabletów, komputerów i laptopów Acer. Wieloletnie doświadczenie. Wycena każdej naprawy za darmo. Zapraszamy do naszego serwisu Acer w Warszawie.

Naprawa płyt głównych Acer

Systemy operacyjne

Laptop bez sprawnego systemu operacyjnego jest niestety bezużyteczny. Nasz pogwarancyjny Serwis Acer oferuje pełen zakres usług związanych z oprogramowaniem:

  • Instalacja systemu Windows
  • Naprawa uszkodzonego systemu
  • Instalacja sterowników i rozwiązywanie problemów
  • Usuwanie wirusów, blokowanie niechcianych reklam
  • Aktualizacje
  • Instalacje programów klienta i programów Anty Wirusowych.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

 

Naprawa laptopów Acer

Naprawa płyt głównych w laptopach

Płyty główne do laptopów są jednymi z najdroższych elementów. W naszym serwisie laptopów Acer oferujemy profesjonalne naprawy płyt głównych ze skutecznością sięgającą 90%. Zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Wymiana gniazda zasilania

Gniazda zasilania do laptopów to jedne z częściej wymienianych elementów. Każdego dnia są narażone na mechaniczne oddziaływania a dodatkowo duży przepływ prądu sprawia, że są to wrażliwe na uszkodzenia elementy. W naszym serwisie posiadamy duży asortyment gniazd zasilania i możemy zaoferować szybką wymianę.

Wymiana zawiasów, obudów i naprawy mechaniczne

Zatarte zawiasy są częstą przyczyną uszkodzeń obudów matrycy w laptopach. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami mamy możliwość wymiany zawiasów i obudów niemal we wszystkich modelach laptopów Acer.

Naprawa laptopów po zalaniu

Zalanie laptopa to często występujące zdarzenie. W takim przypadku należy szybki odłączyć zasilania i baterię i odwiedzić serwis laptopów. Nasz serwis Acer oferuje naprawy laptopów po zalaniu, czyszczenie i naprawy płyt głównych po zalaniu oraz wymianę uszkodzonych klawiatur i touchpadów. Należy Pamiętać, że im szybciej odwiedzisz serwis laptopów, tym większa szansa na powodzenie naprawy w mniejszej cenie.

Masz problem z laptopem lub komputerem

Zapraszamy do na nas na bezpłatną wycenę naprawy.

Naprawa komputerów Acer

Naprawa komputerów

Firma Acer jest jednym z nielicznych producentów komputerów. W ofercie są zwykłe komputery stacjonarne, komputery All in One, mini komputery biurowe oraz niezwykle wydajne komputery do gier i rozrywki.

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie komputery Acer -a. Niezależnie czy mają państwo problem z uszkodzeniem elektronicznym czy software -owym zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Naprawa komputerów Acer

Twój tablet nie działa, masz zbity ekran?

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę naprawy tabletu Acer.

 

Naprawa tabletów Acer

Instalacja oprogramowania

Jeśli masz problemy z systemem operacyjnym na tablecie, zapraszamy do nas. Pomożemy zarówno w instalacji, aktualizacji jak i naprawie oprogramowania Android i Windows. Zalecamy zgranie danych (zrobienie kopi zapasowej).

 

Naprawa płyt głównych

Jeśli tylko będą dostępne części naprawimy płytę główną Twojego Tabletu. Zapraszamy.

 

Naprawa tabletów Acer

 

Naprawa tabletów

Tablety acer ‚a cieszą się dość dużą popularnością. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi naprawy tabletów Acer:

 

Wymiana gniazda zasilania

Zarówno w laptopach tak i w tabletach gniazdo zasilania jest jednym z bardziej awaryjnych elementów. Zapraszamy na wymianę gniazda zasilania w tabletach Acer.

 

Wymiana ekranów/matryc

W ofercie naszego serwisu tabletów Acer znajdą państwo Ekrany dotykowe (digitizery) oraz matryce do tabletów Acer.

 

Baterie do tabletów Acer

Oferujemy wymianę baterii w tabletach Acer. Jeśli Twoja bateria nie ładuje się, krótko trzyma? Zapraszamy na bezpłatną wycenę do pogwarancyjnego serwisu Acer w Warszawie