Serwis Acer: Płyty główne

Naprawa płyt głównych w laptopach Acer

Płyty główne do laptopów Acer

Płyty główne w laptopach są jednymi z najdroższych elementów. Jako, że producenci laptopów nie wspierają sprzedaży części zamiennych, a płyty główne do laptopów są projektowane wyłącznie do danego modelu, wprowadziliśmy już wiele lat temu ofertę naprawy płyt głównych do laptopów.

Sprzedaż płyt głównych

W przypadku gdy nie uda nam się naprawić Państwa Płyty głównej nasi technicy wyszukają dostępne zarówno w Polsce, jak i za granicą części i jeżeli będzie taka możliwość sprowadzimy je do naprawy.

Płatność tylko za efekt

Skuteczność naszych napraw jest na tyle wysoka, że pobieramy opłaty wyłącznie gdy uda się naprawić uszkodzoną płytę główną. Jeśli naprawa się nie powiedzie nic Państwo nie zapłacą.

Bezpłatna wycena i Gwarancja

Każdą naprawę wyceniamy za darmo. Wystarczy odwiedzić nasz serwis Acer ‚ a, a technicy w kilka chwil sprawdzą co jest uszkodzone i przekażemy jakie będą koszty  naprawy. Na każdą usługę dajemy gwarancję. Zapraszamy.

Gratis

Do każdej naprawy płyty głównej w laptopie Acer oferujemy czyszczenie chłodzenia i wymianę pasty termo-przewodzącej GRATIS. Przegrzewanie się laptopa podczas pracy skutkuje częstymi awariami elementów elektronicznych na płytach głównych.

Naprawa płyt głównych Acer

Doświadczenie

Prowadzimy serwis laptopów Acer już wiele lat. Naprawiamy setki laptopów miesięcznie. Rozwiązujemy wiele problemów naszych klientów. Posiadamy duży magazyn części zamiennych oraz bazę schematów i instrukcji serwisowych. Wszystko to sprawia, że możemy prowadzić naprawy na bieżąco.

Twój laptop nie działa, zawiesza się, nie chce się włączyć

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę naprawy.